Provedení bytové jednotky a společných prostor v projektu Rezidence Dalejská

Aby bytová jednotka maximálně splňovala Vaše představy a požadavky bydlení, připravili jsme pro Vás výstavbu bytové jednotky v režimu Shell & Core, tedy bez finálních úprav interiéru (nášlapná vrstva vnitřních podlah, vnitřní dveře vč. kování a obložkových zárubní, obklady a dlažby v koupelnách a WC vč. sanity, baterií, otopných žebříků apod.). Z tohoto důvodu bude bytová jednotka budoucímu majitele předána po kolaudaci v tzv. kolaudačním minimu. Budoucí majitel si podle svých přání a požadavků hradí na vlastní náklady vnitřní vybavení bytové jednotky vč. realizace.

Při realizaci vybavení bytové jednotky Vám nabízíme následující finanční částky ve formě slevy:

Sleva bude započtena na poslední třetí splátku kupní ceny.

Do standardního vybavení bytové jednotky patří pouze zařízení a konstrukce nutné pro řádné zkolaudování bytové jednotky. Dále do standardu bytové jednotky patří vnitřní rozvody vody, kanalizace zakončené montážními zátkami, elektrické zásuvkové rozvody zakončené zásuvkami od fy. ABB, světelné rozvody zakončené ve vypínačích strojkem od fy. ABB a objímkou se žárovkou v místě světla a vzduchotechnické rozvody. Přesné umístění výše uvedených rozvodů bude upřesněno na žádost klienta. Celá bytová jednotka, vyjma koupelen a WC bude vymalována bílou barvou.

Společné prostory budou zhotoveny v provedení úplném pro řádné zkolaudování domu v souladu se schválenou projektovou dokumentací.