Nahoru

O projektu

Triangl Řeporyje je projekt rodinných domů s vlastními zahrádkami a kvalitní nadčasovou architekturou. Zahrnuje výstavbu 5-ti rodinných dvoj-domů a 4 samostatně stojících rodinných domů v jednotném architektonickém stylu. Použití kvalitních stavebních materiálů je zárukou moderního a ekonomického bydlení. Rodinné domy jsou dispozičně řešeny v různých variantách jako 4+kk a 5+kk o celkové ploše 146,6 m² včetně garáže a terasy v 2.NP. Domy mají vlastní zahrady o velikostech od 332 m² do 573 m². Garáže jsou umístěny tak, že oddělují jednotlivé dvoj-domy a zajišťují nerušené užívání jednotlivých domů.

Součástí každého domu je zahradní terasa a terasa nad garáží. Vstup z obytné části domů do zahrady umožňuje přímý kontakt se zahradním prostorem a klid na dětské radovánky. Mysleli jsme na naše klienty a také na okolí. Proto je součástí projektu výstavba dětského hřiště, které bylo již předáno do užívání Městské části Praha – Řeporyje. Samozřejmostí je dokončená infrastruktura napojená na stávající komunikaci v ulici Ořešská a dále na Pražský okruh, která tak umožní rychlé spojení nejen autem.

Rodinné domy projektu Triangl Řeporyje jsou koncipovány s ohledem na energetickou náročnost (třída B –  velmi úsporná) a životní prostředí (použité stavební materiály). Standardem je podlahové vytápění.

Standard RD

Termín realizace: 1. etapa: 2012 – 2014, 2. etapa: 2014 – 2018
Investor stavby: ARKADE Bau s.r.o.
Zhotovitel stavby: STAVITELSTVÍ MKJ spol. s.r.o.

Všechny RD v tomto projektu našly své nové majitele. ARKADE Bau s.r.o. přeje klidné a příjemné bydlení.

(c) 2019 ARKADE Bau s.r.o.
Přivedla k životu ZORA solutions s.r.o.